TU MOŻE BYĆ TWOJA REKLAMA

KLIKNIJ I ZAMÓW
Strona głównaInstytucjeCeSiRSamoobrona - kolejny etap nabywania wiedzy i umiejętności

Samoobrona – kolejny etap nabywania wiedzy i umiejętności

15 lutego w CeSiR odbyły się kolejne warsztaty z samoobrony.

Zajęcia rozpoczęły się po krótkiej rozgrzewce. Prowadzący Przemysław Żak zarządził powtórkę z poprzednich zajęć i tu skupił się na nowych osobach, którym przedstawił techniki wyuczone na poprzednich spotkaniach.

Następnie przeszedł do pokazów z zastosowaniem innych umiejętności. Po dobraniu uczestników w pary, na materacach odbyły się zajęcia praktyczne, które były korygowane przez prowadzącego. Na warsztatach uczestnicy ćwiczyli chwyty z możliwością przerzutu przeciwnika na ziemię oraz uczyli się jak bronić się w przypadku ataku ciągnąc za włosy.

Nabywanie wiedzy i umiejętności w zakresie zachowania się i postępowania w sytuacji zagrożenia, to cel jaki towarzyszy organizatorom zajęć. Uczestnicy poznają techniki, dzięki którym przestaną być osobami bezradnymi w razie próby użycia wobec nich przemocy.

Zapraszamy na następne warsztaty, które odbędą się 1 marca godz. 19:00. Zajęcia będą prowadzone w wymiarze teoretycznym i praktycznym. Prosimy przyjść w stroju wygodnym, luźnym, umożliwiającym swobodne poruszanie się. Konieczne jest obuwie sportowe (wiązane) na zmianę. Trening poprowadzi Przemysław Żak. Serdecznie zapraszamy!

Warsztaty bezpłatne.

Organizatorzy: Komisariat Policji w Warce, Centrum Sportu i Rekreacji oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Warce.

CeSiR Warka

Redakcja Warka24.pl
Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

NAJNOWSZE

NAJPOPULARNIEJSZE