Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejKrólewski akustyczny koncert w "Skrzynce Kontaktowej"

  Królewski akustyczny koncert w „Skrzynce Kontaktowej”

  W najbliższy piątek 28 czerwca w Skrzynce Kontaktowej wystąpi niezwykły akustyczny zespół „Royal Acoustic”. Kojące dźwięki akustycznych gitar połączone z wyrazistą barwą głosu solisty tworzą intensywny pełen szlachetnych wartości obraz. Pasja, emocje, piękno. Wszystko to, z najwyższą dbałością o szczegóły zamknięte w jednym projekcie – „Royal Acoustic”.

  Maciej Szulc – Lider i wokalista jest również jurorem w  nowym show realizowanym przez telewizję Polsat – „All Togethernow”. Był też jednym z głównych wokalistów w tegorocznej ogólnopolskiej trasie koncertowej Memoriału RONNIEGO JAMESA DIO „Kings of Rock’n’Roll”. Na elektroakustycznych gitarach towarzyszą mu Jan Wincenty Drzewiecki oraz  Wojciech Stec,  którzy mają na swoim koncie setki koncertów nie tylko na rodzimej scenie ale także Europejskiej oraz USA.

  W tym roku zespół pojawił się jako gwiazda historycznego pierwszego finału WOŚP w Szwajcarskim Zurychu gdzie został ciepło przyjęty przez tamtejszą Polonię.

  W piątek 28 czerwca pojawią się w wareckiej „Skrzynce Kontaktowej” na rynku! Start koncertu o godzinie 20:30. Zapraszamy! Wstęp wolny!

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE