Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRKomunikat Krytej Pływalni „Olimpic”

  Komunikat Krytej Pływalni „Olimpic”

  Kryta Pływalnia „Olimpic” przy Centrum Sportu i Rekreacji w Warce przypomina, że wprowadzony zarządzeniem Dyrektora CESIR w Warce nr 17/2014 z 26.06.2014 r. regulamin pływalni, w punkcie 5 informuje: „dzieci do lat 7 mogą korzystać z pływalni wyłącznie pod opieką osób pełnoletnich”.

  Jest to podyktowane zapewnieniem bezpieczeństwa osobom przebywających na terenie obiektu. Prosimy, o wzięcie pod uwagę powyższej informacji w przypadku powzięcia decyzji o wyjściu na pływalnię.

  Dodatkowo informujemy, że funkcjonujący od 1 czerwca br. elektroniczny system obsługi klienta, po przekroczeniu zadeklarowanego czasu pobytu na krytej pływalni dolicza dodatkowe opłaty. Prosimy mieć to na uwadze, aby nie dochodziło do nieprzewidzianych sytuacji.

  Ponadto Kryta Pływalnia „Olimpic” przy Centrum Sportu i Rekreacji w Warce informuje, że w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia br. w dni powszednie, będzie czynna w godz. 9:00-21:00.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE