Więcej
  Strona głównaSportSiatkówkaBartłomiej Malec zawalczy o tytuł Mistrza Polski

  Bartłomiej Malec zawalczy o tytuł Mistrza Polski

  Rozgrywki plażowej piłki siatkowej wkraczają w etap przysparzający największej ilości emocji. Po inauguracji sezonu na warszawskich boiskach siatkarze plażowi całą swoją sportową koncentrację skierowali na rozgrywki o tytuł Mistrza Polski. Siatkarskie pary zanim powalczą o tytuł najlepszej drużyny Polski, najpierw przechodzą selekcję w rozgrywkach o tytuł Mistrza Województwa. Wówczas najlepsze cztery siatkarskie duety danego województwa zagrają w następnym etapie Mistrzostw Polski.

  W tej ogólnokrajowej puli siatkarzy wystartował także reprezentant Warki, brązowy medalista Mistrzostw Europy do lat 18 Bartłomiej Malec wraz ze swoim siatkarskim partnerem Adamem Maniosem. Zawodnicy są uczniami Szkoły Mistrzostwa Sportowego, zatem wystartowali w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego. Turniej odbył się 4.06 w Łodzi.

  Duet Manios – Malec dzięki rewelacyjnej zagrywce i ogromnemu doświadczeniu zajął pierwsze miejsce wśród juniorów województwa łódzkiego. Triumf w łódzkiej stawce siatkarzy plażowych jest paszportem dla zawodników do następnego etapu, w którym znajdzie się 16 drużyn z województw mazowieckiego, łódzkiego, świętokrzyskiego i lubuskiego. Pierwsze miejsce Bartłomieja Malca i Adama Maniosa jest sportową prerogatywą, gwarantującą korzystne rozstawienie w sparingowym układzie następnego etapu.
  Już niebawem kolejne informacje o poczynaniach brązowego medalisty Mistrzostw Europy z Warki.

  informacja: trener Mirosław Malec

  S1

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE