1.4 C
Warka
środa, 30 listopada, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRPrzedszkole Piłkarskie Legii Warszawa otwarte!

  Przedszkole Piłkarskie Legii Warszawa otwarte!

  W sobotę 14 września na Kompleksie Sportowym „Orlik” w Warce odbyło się uroczyste otwarcie Przedszkola Piłkarskiego Legia Soccer School. Wśród przybyłych gości byli: Burmistrz Warki Dariusz Gizka, Dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji Marian Górski, Prezes KS Warka Stanisław Sowiński, Dyrektor Sportowy KS Warka Kamil Witkowski oraz przedstawiciele Legii Warszawa a wśród nich Hiszpan Inaki Astiz, który w barwach warszawskiej drużyny rozegrał jako obrońca już ponad 250 spotkań.

  W pierwszych zajęciach wareckiej szkółki wzięło udział 36 dziewczynek i chłopców. Treningi będą odbywały się w niedziele w godzinach 10-12 na „Orliku” w Warce a później w Hali CeSiR. Bieżące informacje dostępne na www.legiasoccerschools.pl.

  Szkółka Legii nie powstałaby w Warce gdyby nie pomoc i zaangażowanie władz miasta oraz Centrum Sportu i Rekreacji. Oficjalnym Partnerem Przedszkola Legii Warszawa został Klub Sportowy Warka.

  KS Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE