Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejTajemnicza Wisła okiem Jacka Matlakowskiego

  Tajemnicza Wisła okiem Jacka Matlakowskiego

  8 listopada o godzinie 18:00 w Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej” odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Jacka Matlakowskiego zatytułowany „Tajemnicza Wisła”.

  Autor fotografii jest plastykiem i zapalonym żeglarzem. Prace powstałe w ramach obchodów „Roku Rzeki Wisły” są połączeniem obu jego pasji. Artysta chętnie żegluje a podczas tych rejsów zwykle nie rozstaje się z aparatem fotograficznym.

  Dzięki takim wyprawom powstało wiele interesujących zdjęć. Są to prace o dużej wartości dokumentalnej i ogromnych walorach artystycznych.

  Podczas wystawy zobaczymy Wisłę z perspektywy różnych pór roku i w różnych porach dnia, czasem z bardzo bliska, czasem z takich miejsc, z których przeciętny człowiek, nigdy jej nie zobaczy.

  Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy, podczas którego sam autor opowie o swojej żeglarsko-fotograficznej pasji i o najciekawszych przygodach na rzece.

  Dworek na Długiej

  Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających w godzinach prac Dworku na Długiej do 6 grudnia.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE