Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejZagłosuj w niedzielę 15 grudnia na najpiękniejszą ozdobę choinkową!

  Zagłosuj w niedzielę 15 grudnia na najpiękniejszą ozdobę choinkową!

  Najbliższy weekend 14-15 grudnia będzie obfitował w wiele atrakcji – odbędzie się „Zimowa Odmiana Wareckiego Rynku – Jabłkowy Weekend w Warce”.

  W niedzielę 15 grudnia rozstrzygnięty zostanie konkurs na najpiękniejszą Ozdobę Choinkową organizowany przez Gminną Instytucję Kultury „Dworek na Długiej”. Komisja konkursowa wybrała już spośród niemalże 300 zgłoszonych prac swoich faworytów. Jednak do zdobycia będzie jeszcze jedna ważna, a może i najważniejsza nagroda – „Nagroda Publiczności”. Dlatego zachęcamy wszystkich aby przyszli na warecki rynek i w godz. 12-15 oddali swój głos na ozdoby, które wg nich powinny zostać nagrodzone.

  Każdy uczestnik „Zimowej Odmiany” będzie mógł w godz. 12-15 oddać głos na trzy RÓŻNE wybrane przez siebie ozdoby zgłoszone do konkursu. Każda praca otrzymała swój numer, który trzeba będzie wpisać na karcie do głosowania. Wszystkie ozdoby choinkowe obejrzeć można będzie na wareckim rynku.

  Serdecznie zapraszamy do głosowania!!!

  Rozdanie nagród odbędzie się 15 grudnia na wareckim rynku o godz. 15:00.

  Więcej o atrakcjach „Zimowej Odmiany Wareckiego Rynku Jabłkowego Weekendu w Warce” – kliknij tutaj.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE