Więcej
  Strona głównaInstytucjeMichałowskie Jasełka we Wrociszewie

  Michałowskie Jasełka we Wrociszewie

  Jasełka są pięknym sposobem kultywowania tradycji świątecznych i uświetnienia okresu Bożego Narodzenia. Premiera przedstawienia przygotowanego przez uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Michałowie odbyła się w szkole 11 grudnia 2019 roku, w czasie wspólnego kolędowania uczniów, nauczycieli, rodziców oraz zaprzyjaźnionych ze szkołą emerytów, grup seniorek i strażaków.

  W niedzielę 5 stycznia 2020 roku po raz kolejny inscenizację przygotowaną przez nauczycieli, rodziców, uczniów i absolwentów obejrzeć można było w kościele pw. Św. Małgorzaty we Wrociszewie. Ponadto uczniowie zajęli się oprawą mszy śpiewając kolędy. Występ wywołał same pozytywne emocje wśród publiczności, która gromkimi brawami podziękowała występującym za doskonałą grę aktorską. Wystawne stroje oraz piękna interpretacja tematu wywarła na widzach szczególne wrażenie.

  PSP Michałów

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE