Więcej
    Strona głównaInstytucjeCeSiRMłodzi koszykarze walczą!

Młodzi koszykarze walczą!

W minionym czasie KS Pułaski Warka rozegrał dwa mecze w kategorii U12 WOZKosz. Najbliższe spotkanie 29 lutego o godz. 12:00 w Hali CESIR z Polonią Warszawa!

1 lutego na własnym parkiecie wareccy koszykarze podejmowali UKS Jagiellonkę Warszawa.

Początek zapowiadał się obiecująco. Drużyny szły punkt za punkt i dopiero w końcówce kwarty rywal wyszedł na kilkupunktowe prowadzenie. Mimo udanego początku, Pułaski nie zdołał podtrzymać dobrej passy i w dalszej części oddał inicjatywę w grze rywalom. Dopiero w ostatniej kwarcie stanął w szranki jak równy z równym lecz było za późno aby odrobić wynik. Pułaski przegrał z Jagiellonką 54-90. Dla Pułaskiego punkty zdobywali: Kościanek 23, Lewicki 14, Pochylski 6, Dudek 5, Wukowicz 2, Mrozowski 2, Przyrowski 2.

5 lutego ponownie w hali CeSiR, Pułaski rozegrał swój kolejny ligowy mecz. Tym razem przeciwnikiem warczan była stołeczna LEGIA. Spotkanie od początku była bardzo zacięte. Pierwsza kwarta należała do zawodników Warki, którzy zwyciężyli 16:13. W drugiej odsłonie meczu goście zdołali jednak doprowadzić do remisu. W kolejnych częściach meczu obie drużyny twardo walczyły na boisku, a wynik oscylował przez większość czasu w granicach remisu. I choć nasza warecka drużyna ostatecznie przegrała różnicą 4 pkt. (62:66), to młodzi koszykarze zapewnili kibicom ciekawe widowisko. Brawo! Dla Warki punkty zdobywali: Kościanek 27, Lewicki 19, Mrozowski 6, Dudek 4, Nędzołek 4, Przyrowski 2.

Zapraszamy 29 lutego o godzinie 12:00 do hali CeSiR – KS Pułaski Warka zagra z Polonią Warszawa.

Zachęcamy do kibicowania młodym wareckim koszykarzom, a wszystkich chłopców z roczników 2008 i młodszych zapraszamy na treningi, które odbywają się w hali CeSiR w poniedziałki, środy o godz. 17:00 i piątki o godz. 15:00

KS Pułaski Warka

Redakcja Warka24.pl
    Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!