-4.8 C
Warka
piątek, 1 grudnia, 2023
Więcej
  Strona głównaOrganizacjeAleksandra Cieplak najpopularniejszym sportowcem powiatu grójeckiego 2019

  Aleksandra Cieplak najpopularniejszym sportowcem powiatu grójeckiego 2019

  W organizowanym przez „Echo Dnia” plebiscycie na najpopularniejszego sportowca 2019 roku w powiecie grójeckim wygrała zawodniczka Uczniowskiego Klubu sportowego OLIMPIC Warka – Aleksandra Cieplak.

  Aleksandra Cieplak jest uczennicą Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Wysockiego w Warce, specjalizuje się w stylu motylkowym i dowolnym.
  Ola Cieplak jest najbardziej utytułowaną zawodniczką naszego Klubu. W swoim dorobku sportowym ma dwa tytuły Wicemistrzyni Polski (na dystansie 100 m stylem motylkowym). Trzykrotnie była brązową medalistką Mistrzostw Polski, wielokrotnie była medalistką Grand Prix Polski.
  W roku 2019 na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Drzonkowie została Wicemistrzynią Polski i srebrną medalistką Olimpiady w stylu motylkowym. Ponadto, chociaż jest jeszcze juniorką, jest posiadaczką I klasy sportowej.

  Ola Cieplak w tym roku na wiosnę zdaje maturę, ale już teraz kilka wyższych uczelni sportowych zabiega o to, aby zechciała zostać ich studentką.

  Trzy lata temu w plebiscycie „Echa Dnia” Ola Cieplak zdobyła statuetkę i tytuł Najlepszego Sportowca Roku 2016.

  GRATULACJE. Życzymy kolejnych sukcesów.

  UKS OLIMPIC Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE