Więcej
  Strona głównaInstytucjeNowe stare łazienki w Konarach

  Nowe stare łazienki w Konarach

  Czas ferii zimowych został wykorzystany w szkole w Konarach na wykonanie generalnego remontu łazienek na parterze. Przyczyną była konieczność wymiany 50-letnich, mocno już skorodowanych i nieszczelnych rur kanalizacyjnych wkopanych pod podłogą. Wiązało się to z całkowitym wyburzeniem posadzek i ścianek działowych sanitariatów. W ramach remontu wymieniono rury kanalizacyjne, c.o. i grzejniki. Ułożono płytki na ścianach i podłodze, zamontowano kabiny toaletowe, armaturę sanitarną i lustra. Urody dodały naklejki ścienne.  Remont zmienił estetykę łazienek oraz pozwolił zwiększyć ilość sanitariatów.

  Ze szkolnych toalet korzystają nie tylko uczniowie, ale także grupa senioralna, które spotyka się w pomieszczeniach szkolnych oraz mieszkańcy okolicy w czasie szkoleń, treningów i  imprez środowiskowych.

  PSP w Konarach

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE