Skrzynka Kontaktowa powraca w ostatni weekend czerwca

Skrzynka Kontaktowa powraca w ostatni weekend czerwca

Mieszkańcy Warki mogą się spodziewać ponownie odmiany wareckiego rynku na okres letni. Władze miasta wyraziły zgodę na funkcjonowanie Skrzynki Kontaktowej.

Pojawią się nowe elementy małej architektury, a od piątku do niedzieli, 26-28 czerwca będą odbywać się w centrum miasta kameralne wydarzenia kulturalne.

W piątek o godz. 21.00 zapraszamy na Kino Plenerowe, w sobotę o godz. 18.00 na koncert i wspólne śpiewanie piosenek biesiadnych, a w niedzielę o godz. 10.00 na Jarmark Śniadaniowy Szlaku Jabłkowego z oryginalnymi, smacznymi i zdrowymi daniami m.in. Kół Gospodyń Wiejskich z powiatu grójeckiego. Niedzielne spotkanie wzbogacone będzie o animacje i atrakcje dla dzieci… wszak rozpoczną się wakacje.

Działania są dofinansowane ze środków Funduszu Społecznego Grupy Żywiec. Organizatorami są Gminna Instytucja Kultury Dworek na Długiej, Stowarzyszenie W.A.R.K.A. przy wsparciu Gminy Warka i Zakładu Usług Komunalnych w Warce, Centrum Sportu i Rekreacji w Warce, obiektów Szlaku Jabłkowego, Kół Gospodyń Wiejskich z powiatu grójeckiego.

Zapraszamy!

Inauguracja Skrzynki Kontaktowej w ostatni weekend czerwca i pierwszy w tym sezonie Jarmark Śniadaniowy, będą jednymi z elementów przywracania normalności w naszej gminie. Tydzień i dwa tygodnie wcześniej (12-14 oraz 20-21 czerwca) spotkamy się na wareckim rynku na Zlotach Food Trucków.

Dworek na Długiej

Udostępnij:
← Zagłosuj na film, który chcesz zobaczyć podczas kina plenerowego na wareckim Rynku 12 sołectw z kolejnymi „Senioralnymi maseczkami”! →

Dodaj komentarz