Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejNiedzielna Skrzynka z teatrem „Maska”

Niedzielna Skrzynka z teatrem „Maska”

9 sierpnia na wareckim rynku odbyła się kolejna dziecięca niedziela. Tym razem milusińscy spędzili czas z teatrem „Maska”. Zebrani obejrzeli dwa spektakle pt. „Prastara książnica, skarb i tajemnica” oraz „Na misiowych urodzinach”. Dzieci nie tylko oglądały spektakl, ale także mogły wziąć w nim udział! Interaktywna gratka wywołała uśmiech na twarzach małych „aktorów”. Zabawne dialogi, ciekawe historie oraz błyskotliwe morały – sprawiły, że dzieci świetnie się bawiły.

Podczas wydarzenia na scenie wystąpiła także Karina Grzelewska, która uczyła zebrane dzieci różnych sztuczek z hula-hop. Wszyscy mogli także skorzystać z atrakcji przygotowanych przez Animator ABC Dziecka – dmuchańców czy animacji.

Kolejna dziecięca niedziela na wareckim rynku już 23 sierpnia – zaprosimy wtedy na piknik pt. „Westernowy zawrót głowy”.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ TU

Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

NAJNOWSZE

NAJPOPULARNIEJSZE