Do Warki zawita objazdowe KINO

Do Warki zawita objazdowe KINO

6 października po raz kolejny zawita do Warki objazdowe kino. W sali imprez Ochotniczej Straży Pożarnej w Warce przy ul. Farnej 2 odbędą się pokazy najnowszych filmów przygotowane przez „Plan na kino – przedstawiają Provident i AXA”. We wtorkowe popołudnie i wieczór w Warce będzie można obejrzeć następujące projekcje:

Trolle 2 (godz. 14:00 i 16:00)

Jak zostać gwiazdą (godz. 18:00)

25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy (godz. 20:30)

Bilety: 17 zł normalny, 15 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny). Bilety do nabycia na stronie www.plannakino.pl

Do końca 2020 roku w związku z ograniczeniami na widowni nie będzie prowadzonej rezerwacji telefonicznej biletów.

Najważniejsze informacje dot. bezpieczeństwa związanego z epidemią:

– wszyscy pracownicy kina zaopatrzeni będą w przyłbice lub maseczki

– sala będzie wyposażona w podajniki z płynem do dezynfekcji

– przed uczestnictwem w seansie mierzona będzie temperatura

– uczestnicy seansów muszą być zaopatrzeni w przyłbice lub maseczki, a także muszą zdezynfekować ręce

– bilety będą sprzedawane na 50% miejsc na sali

– odstępy między seansami będą dłuższe w celu dokładnej dezynfekcji i wietrzenia sali;

Więcej na temat bezpieczeństwa na https://plannakino.pl/bezpieczenstwo

Opisy filmów /webfilm.pl/

 „Trolle 2”

Królowa Poppy i Mruk odkrywają, że poza ich wioską istnieją inne światy zamieszkane przez Trolle, z którymi – by tak rzec – jakoś im nie po drodze. Kiedy niespodziewane niebezpieczeństwo zagrozi całej populacji Trolli, Poppy i Mruk oraz ich przyjaciele wyruszą w wielką podróż przez nowe – niebezpieczne – lądy, by dokonać niemożliwego: pogodzić ze sobą wszystkie Trolle i połączyć się przeciw wrogowi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 „Jak zostać gwiazdą”

Kontrowersyjny program telewizyjny „Music Race” poszukuje muzycznych talentów na terenie całej Polski. O tym, przed kim otworzą się wszystkie drzwi, a komu na głowie wyląduje kubeł zimnej wody, zdecyduje wyjątkowe jury: niegdyś popularny piosenkarz Olo (Maciej Zakościelny), królowa social mediów Ewa (Julia Kamińska) i grająca samą siebie pierwsza dama polskiego jazzu – Urszula Dudziak. Na castingu, który odbywa się w rodzinnej miejscowości Ola, dochodzi do awantury. Doprowadza do niej Ostra (Katarzyna Sawczuk) – zbuntowana nastolatka, oburzona arogancją jurora, który lekceważąco zachowuje się wobec matki dziewczyny (Anita Sokołowska). Skandal jest na rękę producentowi (Tomasz Karolak), który decyduje o zakwalifikowaniu Ostrej do dalszego etapu show. Wkrótce okaże się, że oprócz wybuchowego temperamentu, dziewczyna dysponuje także niesamowitym głosem. Sukces ma jednak swoją cenę, a popularność nie jest tak przyjemna, jak może się wydawać. Przed nastolatką prawdziwy pojedynek i próba charakteru – młodej gwieździe przyjdzie zmierzyć się z konkurentami na scenie i bezwzględnym światem show biznesu, ale przede wszystkim z własnymi emocjami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy.”

Tomasz Komenda miał 23 lata, kiedy jego normalne życie zostało brutalnie przerwane. Z dnia na dzień został zatrzymany, wtrącony do więzienia i oskarżony o morderstwo. Kolejne ekspertyzy potwierdziły jego udział w zbrodni, a wszelkie dowody działały na jego niekorzyść. Przez blisko dwie dekady uwięzienia był bity, zastraszany, upokarzany i zdany tylko na siebie. W końcu, po 18 latach odsiadki, na jego drodze pojawili się prokuratorzy i policjant, którzy postanowili odkryć prawdę stojącą za zagadkową sprawą zatrzymanego.

 

 

 

 

 

Udostępnij:
← Trolle 2 w objazdowym kinie w Warce! Pokaz kulinarny Łukasza Konika podczas Światowego Dnia Jabłka →

Dodaj komentarz