Więcej
  Strona głównaWiadomościBIBA i Spenner w Wawie

  BIBA i Spenner w Wawie

  Zapraszamy serdecznie na koncert Biby, który razem z przyjacielem wystąpi w Warszawskim Klubie Tygmont. Impreza odbędzie się w piątek 12 października, o godzinie 19:00, wjazd 15PLN.

  BIBa & Marcin Spenner Akustycznie

  12.10.2012 piątek, godz. 19
  Tygmont Jazz Club
  ul. Mazowiecka 6/8
  00-048 Warszawa
  wjazd: 15 PLN
  https://www.facebook.com/events/197716977026859/

  Szczegóły:

  Duet stworzony przez dwóch przyjaciół, którzy poznali się podczas programu X factor. Połączyła ich wspólna pasja, upodobania oraz styl muzyczny. Ich koncerty akustyczne przyciągają coraz szersze grono fanów szukających w muzyce prawdy oraz emocji. Podczas koncertu usłyszeć będzie można gitarowe wersje utworów zespołów taki jak:

  The Beatles, Stereophonics, Coldplay oraz artystów Chris Cornell, Jamiroquai, Lenny Kravitz.Marcin Spenner – pochodzący z Gdyni wokalista wyróżniający się niezwykłą barwą i wrażliwością na dźwięki. Śpiewa od kilu lat. Finalista programu X facotr – grupa Kuby Wojewódzkiego. Obecnie pracuje nad solową płytą, która już wkrótce ujrzy światło dzienne.Paweł BIBa Binkiewicz – rodowity grójczanin, gitarzysta i wokalista dla, którego świat dźwięków od lat stanowi naturalne środowisko egzystencji. Wulkan energii, zarażający swoją charyzmą i pasją. Uczestnik programu X factor – grupa Kuby Wojewódzkiego. Koncertuje, śpiewa i gra po całej Polsce zarówno solowo jak i zespołem, a od niedawna razem z Marcinem Spennerem razem w duecie podczas koncertów akustycznych.

  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE