Więcej
  Strona głównaWiadomościBIBA i Spenner w Wawie

  BIBA i Spenner w Wawie

  Zapraszamy serdecznie na koncert Biby, który razem z przyjacielem wystąpi w Warszawskim Klubie Tygmont. Impreza odbędzie się w piątek 12 października, o godzinie 19:00, wjazd 15PLN.

  BIBa & Marcin Spenner Akustycznie

  12.10.2012 piątek, godz. 19
  Tygmont Jazz Club
  ul. Mazowiecka 6/8
  00-048 Warszawa
  wjazd: 15 PLN
  https://www.facebook.com/events/197716977026859/

  Szczegóły:

  Duet stworzony przez dwóch przyjaciół, którzy poznali się podczas programu X factor. Połączyła ich wspólna pasja, upodobania oraz styl muzyczny. Ich koncerty akustyczne przyciągają coraz szersze grono fanów szukających w muzyce prawdy oraz emocji. Podczas koncertu usłyszeć będzie można gitarowe wersje utworów zespołów taki jak:

  The Beatles, Stereophonics, Coldplay oraz artystów Chris Cornell, Jamiroquai, Lenny Kravitz.Marcin Spenner – pochodzący z Gdyni wokalista wyróżniający się niezwykłą barwą i wrażliwością na dźwięki. Śpiewa od kilu lat. Finalista programu X facotr – grupa Kuby Wojewódzkiego. Obecnie pracuje nad solową płytą, która już wkrótce ujrzy światło dzienne.Paweł BIBa Binkiewicz – rodowity grójczanin, gitarzysta i wokalista dla, którego świat dźwięków od lat stanowi naturalne środowisko egzystencji. Wulkan energii, zarażający swoją charyzmą i pasją. Uczestnik programu X factor – grupa Kuby Wojewódzkiego. Koncertuje, śpiewa i gra po całej Polsce zarówno solowo jak i zespołem, a od niedawna razem z Marcinem Spennerem razem w duecie podczas koncertów akustycznych.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE