-4.8 C
Warka
piątek, 1 grudnia, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRWarecka Liga Halowa zawieszona do odwołania... "Superpuchar 700-lecia Warki" również...

  Warecka Liga Halowa zawieszona do odwołania… „Superpuchar 700-lecia Warki” również…

  Sytuacja epidemiologiczna nie oszczędza sportu i amatorskich rozgrywek piłki nożnej. Ze względu na wydłużające obostrzenia zdecydowano o tymczasowym zawieszeniu rozgrywek i skróceniu ligi.

  Niestety wydłużające się obostrzenia w stosunku do sportu amatorskiego mocno pokrzyżowały plany na rozegranie Wareckiej Ligi Halowej w pełnym wymiarze. W obecnym sezonie zaplanowano rozegranie dwóch rund rozgrywek i dla najlepszych drużyn specjalnego „Superpucharu  700-lecia Warki Wareckiej Ligi Halowej”. Pod koniec lutego rozgrywki powinny dobiegać końca lecz niestety do tej pory nie udało się zakończyć nawet pierwszej rundy WLH. W związku z powyższym organizator w porozumieniu z drużynami podjął decyzję że tegoroczne rozgrywki zostaną skrócone do I rundy a zaległa 11 kolejka zostanie rozegrana w pierwszym możliwym terminie.

  Następnie, już niestety z opóźnieniem, na zakończenie ligi rozegrany zostanie SUPERPUCHAR 700-LECIA WARKI WARECKIEJ LIGI HALOWEJ. Terminy tych dwóch ostatnich spotkań z WLH zostaną zaplanowane po ponownym otwarciu hal dla sportów amatorskich. Mamy nadzieję że nastąpi to jak najszybciej.

  Poniżej prezentujemy tabele WLH, tuż przed zawieszeniem ligi.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE