Warecka Liga Halowa zawieszona do odwołania… „Superpuchar 700-lecia Warki” również…

Warecka Liga Halowa zawieszona do odwołania… „Superpuchar 700-lecia Warki” również…

Sytuacja epidemiologiczna nie oszczędza sportu i amatorskich rozgrywek piłki nożnej. Ze względu na wydłużające obostrzenia zdecydowano o tymczasowym zawieszeniu rozgrywek i skróceniu ligi.

Niestety wydłużające się obostrzenia w stosunku do sportu amatorskiego mocno pokrzyżowały plany na rozegranie Wareckiej Ligi Halowej w pełnym wymiarze. W obecnym sezonie zaplanowano rozegranie dwóch rund rozgrywek i dla najlepszych drużyn specjalnego „Superpucharu  700-lecia Warki Wareckiej Ligi Halowej”. Pod koniec lutego rozgrywki powinny dobiegać końca lecz niestety do tej pory nie udało się zakończyć nawet pierwszej rundy WLH. W związku z powyższym organizator w porozumieniu z drużynami podjął decyzję że tegoroczne rozgrywki zostaną skrócone do I rundy a zaległa 11 kolejka zostanie rozegrana w pierwszym możliwym terminie.

Następnie, już niestety z opóźnieniem, na zakończenie ligi rozegrany zostanie SUPERPUCHAR 700-LECIA WARKI WARECKIEJ LIGI HALOWEJ. Terminy tych dwóch ostatnich spotkań z WLH zostaną zaplanowane po ponownym otwarciu hal dla sportów amatorskich. Mamy nadzieję że nastąpi to jak najszybciej.

Poniżej prezentujemy tabele WLH, tuż przed zawieszeniem ligi.

Udostępnij:
← Wareckie Morsy w akcji Warecki Kiermasz Wielkanocny 2021 - odwołany →

Dodaj komentarz