Maseczki dla mieszkańców Gminy Warka

Maseczki dla mieszkańców Gminy Warka

Stowarzyszenie W.A.R.K.A. wspólnie z Samorządem Warki oraz Gminną Instytucją Kultury „Dworek na Długiej”, wychodząc naprzeciw potrzebom związanym z przeciwdziałaniem Covid -19 zrealizowało projekt dofinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego polegający na zakupie 2 500 szt. bawełnianych maseczek ochronnych wielokrotnego użytku.

W ramach projektu maseczki są obecnie dystrybuowane wśród seniorów z kilkunastu działających na terenie Gminy Warka grup senioralnych, członków Ochotniczych Straży Pożarnych, organizacji społecznych i instytucji.

– Mamy nadzieję, że dzięki takim drobnym gestom, jak przekazanie maseczki osobom potrzebującym, realnie przyczynimy się do zwiększenia porządku i bezpieczeństwa publicznego w zakresie zwalczania rozprzestrzeniania się epidemii COVID-19 – mówi Andrzej Zaręba, Społeczny Prezes Stowarzyszenia W.A.R.K.A.

Stowarzyszenie W.A.R.K.A.  

Zadanie „Środki ochrony osobistej dla mieszkańców Gminy Warka” jest współfinansowane ze środków z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego.

 

Udostępnij:
← 700 lat Warki... Konkurs plastyczny „Moje najpiękniejsze miejsce na ziemi” Najpiękniejsze palmy nagrodzone →

Dodaj komentarz