Więcej
  Strona głównaWiadomościPielgrzymi zawitają do Warki

  Pielgrzymi zawitają do Warki

  Już jutro, czyli 6.08 do Warki zawitają pielgrzymi maszerujący do klasztoru na Jasnej Górze. Wędrujący będą uczestnikami Pieszej Praskiej Pielgrzymki Rodzin, która swój przemarsz do Częstochowy rozpoczęła 5 sierpnia wymarszem z Warszawy.

  Prascy pielgrzymi dotrą do Warki najprawdopodobniej po godzinie 15.00. W mieście odbędą także swój postój oraz nocleg.  Rokrocznie osoby wędrujące na Jasną Górę spotykają się z niezwykle serdecznym przyjęciem ze strony mieszkańców Warki. Nie przerywajmy tej tradycji i także w tym roku strudzonym pielgrzymom okażmy swoją dobroć i uprzejmość.

  Praska Piesza Pielgrzymka Rodzin wyruszy z Warki rankiem 7 sierpnia i uda się do kolejnego punktu noclegowego, który będzie mieścił się w Białobrzegach.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE