Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejWARKA na wakacjach – konkurs z nagrodami!

WARKA na wakacjach – konkurs z nagrodami!

Z okazji przypadającego w tym roku jubileuszu 700-lecia potwierdzenia nadania praw miejskich Warce zapraszamy do udziału w wakacyjnym konkursie. W ramach różnych działań rozdanych już zostało ponad 700 gadżetów z logo 700-lecia i cieszy fakt iż na portalach społecznościowych pojawiają się wakacyjne zdjęcia promujące jubileusz i nasze miasto. Dlatego też zapraszamy do jeszcze większej aktywności i do robienia letnich zdjęć z gadżetami Warki.

Od poniedziałku 2 sierpnia, każdy, kto przyjdzie do „Dworku na Długiej” będzie mógł otrzymać jeden z wybranych przez siebie gadżetów (jeden na jedną osobę). Do rozdania wśród mieszkańców przeznaczonych zostało 100 koszulek, 100 czapeczek, 100 toreb oraz 100 ramek na rejestracje samochodowe. Zapraszamy w godzinach 8-16.

Konkurs trwać będzie do końca wakacji czyli do 31 sierpnia. Każdy kto chce wziąć w nim udział powinien przesłać wykonane zdjęcia lub zdjęcia na mail gik.dworeknadlugiej@gmail.com. Mile widziane będzie opublikowanie zdjęć również np. na swoim profilu na fb.

Dworek na Długiej

Foto: Katarzyna Ambroży

Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

NAJNOWSZE

NAJPOPULARNIEJSZE