Więcej
  Strona głównaInstytucjeOtwarcie Klubu Senior + w Piasecznie

  Otwarcie Klubu Senior + w Piasecznie

  W dniu 23 lipca 2021 br. w miejscowości Piaseczno odbyło się uroczyste otwarcie Klubu Senior +. Na zaproszenie Burmistrza Warki w uroczystości udział wzięli Wojewoda Mazowiecki Konstanty Radziwiłł oraz Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Radomiu Krzysztof Murawski. W wydarzeniu uczestniczyli także: gospodarze Burmistrz Warki Dariusz Gizka, Zastępca Burmistrza Warki Teresa Knyzio, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Warce Aldona Rzeźnik oraz Radny Adam Nowak, wykonawca Zbisław Zatorski, Przewodnicząca Klubu Senior + w Piasecznie Aleksandra Kościanek a także licznie zgromadzeni mieszkańcy.

  W ramach realizowanej inwestycji budynek OSP Piaseczno został docieplony, wykonano instalację gazową, centralnego ogrzewania wraz z piecem, wyremontowano podłogi i sufit, całość pomalowano oraz zakupiono dodatkowe wyposażenie kuchni. Budynek został przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych poprzez wykonanie wejścia i podjazdu dla osób na wózkach. Wartość inwestycji – 179.856,13 zł. Gmina Warka na realizację zadania otrzymała dotację w wysokości 134.056,13 zł w ramach Rządowego Programu „Senior+” na lata 2015-2020.

  Dzięki tym działaniom budynek zyskał nowoczesne i funkcjonalne oblicze, a mieszkańcy Piaseczna zyskali miejsce, w którym mogą się spotykać i spędzać wolny czas.

  Urząd Miejski w Warce

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE