Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRMistrzowie Polski Służb Mundurowych na rowerach wyjechali z Warki

  Mistrzowie Polski Służb Mundurowych na rowerach wyjechali z Warki

  W niedzielę 22 sierpnia w Warce obyły się IV Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w kolarstwie szosowym. Wystartowali w nich zawodnicy reprezentujący różne służby mundurowe – policję, wojsko, służbę więzienną, zawodową straż pożarną, straż miejską. Trasa wyścigu składała się z dwóch pętli po 29 km – z wareckiego rynku, przez wieś Piaseczno, Przylot, Ostrówek, Mniszew, Rozniszew, Zakrzew, ponownie aż do wareckiego rynku.

  Mistrzynią Służb Mundurowych w kategorii kobiet została Monika Mazur (Komenda Miejska Policji w Zamościu), zaś Mistrzem Służb Mundurowych w kategorii mężczyzn zostali: w kat. M2 – Michał Michalski (KPP WRD Ostrów Wielkopolski), w kat. M3 – Paweł Baranek (Reprezentacja Policji), w kat. M4 – Piotr Ścigała i w kat. M5 – Adam Bielski (Centralne Biuro Śledcze Policji).

  Puchary i nagrody zwycięzcom wręczali: Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Grójcu mł. Insp. Robert Janik wraz z przedstawicielami organizatora zawodów.

  Organizatorami IV Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w kolarstwie szosowym było Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów oraz Samorząd Warki.

  Poniżej zdjęcia autorstwa Rafała Donicy. Pełna galeria z wyścigu – kliknij tutaj.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE