Więcej
  Strona głównaInstytucjeAnkieta dla mieszkańców

  Ankieta dla mieszkańców

  Szanowni Państwo,

  23 gminy z powiatów grójeckiego, sochaczewskiego i żyrardowskiego, które wspólnie tworzą Subregion Żyrardowski, powołały partnerstwo, aby skuteczniej przygotować się do pozyskiwania środków m.in. z funduszy Unii Europejskiej w nowej perspektywie finansowej 2021-2027, na realizację projektów, których celem będzie wspieranie rozwoju i podnoszenie jakości życia Mieszkańców. Gmina Warka jest częścią tego partnerstwa.

  Podstawą do współpracy w ramach Żyrardowskiego Obszaru Funkcjonalnego oraz dokumentem, który wyznaczać będzie wspólne kierunki rozwoju jest Plan Działań, nad którym właśnie razem ze wszystkimi gminami rozpoczęliśmy prace. Zależy nam, aby Plan powstał przy Państwa aktywnym udziale i odpowiadał na najważniejsze wyzwania, przed jakimi stoi nasz region w najbliższych latach.

  Dlatego zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, która jest anonimowa.

  Państwa opinie i uwagi pomogą nam zaplanować działania niezbędne do zrównoważonego rozwoju.

  Wspólnie możemy więcej!

   

  Ankieta – Plan Działań dla Innego Instrumentu Terytorialnego w ramach Żyrardowskiego Obszaru Funkcjonalnego – Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju (wanir.edu.pl)

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE