0.7 C
Warka
środa, 7 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeSamorząd Warki wyróżniony medalem Pro Masovia

  Samorząd Warki wyróżniony medalem Pro Masovia

  W piątek 10 września odbyła się uroczysta Sesja Rady Miejskiej zorganizowana z okazji 700-lecia potwierdzenia nadania praw miejskich Warce. W tym dniu Samorząd Warki, Burmistrz Dariusz Gizka oraz jego zastępca Teresa Knyzio zostali wyróżnieni specjalnym pamiątkowym medalem Pro Masovia. Medale zostały przyznane przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika, a wyróżnieni odebrali je z rąk Radnego Sejmiku Województwa Mazowieckiego – Leszka Przybytniaka. W imieniu Gminy Warka medal odebrała Przewodnicząca Rady Aldona Rzeźnik.

  Medal Pro Masovia to wyróżnienie okolicznościowe przyznawane za całokształt działalności zawodowej, społecznej, publicznej lub realizację zadań na rzecz Województwa Mazowieckiego, osobom które wybitnie przyczyniły się do gospodarczego, kulturalnego lub społecznego rozwoju Mazowsza.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE