-4.7 C
Warka
wtorek, 7 lutego, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRZapraszamy na Ogólnopolski Turniej Tańca O ZŁOTE JABŁKO na 700-lecie Warki!

  Zapraszamy na Ogólnopolski Turniej Tańca O ZŁOTE JABŁKO na 700-lecie Warki!

  W dniach 6-7 listopada w hali Centrum Sportu i Rekreacji w Warce odbędzie się III Ogólnopolski Turniej Tańca O ZŁOTE JABŁKO na 700-lecie Warki.

  Bloki turniejowe w sobotę rozpoczną się o godz. 11:00, następne o 13:00, 16:00 i 19:00. W niedziele zaś pierwszy blok wystartuje o godz. 9:00, następny o 12:00, 15:00 a finał – Gala Wieczorna rozpocznie się o godz. 18:00. Poprowadzi ją znana tancerka Anna Głogowska.

  Bilety wstępu na Turniej kosztują 50zł. Dla mieszkańców Warki przeznaczona jest specjalna pula bezpłatnych wejściówek, które będzie można otrzymać w piątek 5 listopada w godzinach pracy kasy CeSiR. Uwaga! Ilość bezpłatnych wejściówek jest ograniczona.

  Patronat honorowy nad Turniejem objęli: Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, Starosta Grójecki Krzysztof Ambroziak, Burmistrz Warki Dariusz Gizka.

  Informacje i regulamin Turnieju – dzień 1 – 6 listopada – KLIKNIJ TUTAJ

  Informacje i regulamin Turnieju – dzień 2 – 7 listopada – KLIKNIJ TUTAJ

  Organizatorem Turnieju jest UKS Emotion. Partnerami – Polskie Towarzystwo Taneczne Okręg Mazowiecki, Centrum Sportu i Rekreacji w Warce oraz Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej” w Warce.

  Zawody dofinansowane zostały ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego, Starostwa Powiatowego w Grójcu oraz Samorządu Warki.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE