11.5 C
Warka
niedziela, 26 marca, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejUczcijmy 103. rocznicę odzyskania niepodległości

  Uczcijmy 103. rocznicę odzyskania niepodległości

  W czwartek 11 listopada będziemy obchodzić 103. rocznicę jednego z najważniejszych wydarzeń w historii naszego kraju, kiedy to po 123 latach niewoli Polska odzyskała niepodległość. W tym dniu powinniśmy uzmysłowić sobie wartość naszej Ojczyzny oraz docenić przodków, którzy walczyli o wolną Polskę.

   

  Aby uczcić i upamiętnić to wydarzenie – w kościele św. Mikołaja Biskupa w Warce przy ulicy Farnej o godz. 11:00 odbędzie się uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny. Po jej zakończeniu zebrani przy akompaniamencie Katarzyny Ambroży będą mieli okazję wspólnie zaśpiewać najbardziej znane w naszym kraju utwory patriotyczne.

   

  Ponadto, aby upamiętnić bohaterów walczących w imię Ojczyzny, placówki oświatowe z Miasta i Gminy Warka złożą kwiaty pod miejscami pamięci na terenie całego miasta.

  Wspólnie uczcijmy Święto Niepodległości!

  Wywieśmy flagi narodowe!

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE