Strona głównaSportBieganiePrzedostatni bieg Grand Prix 700-lecia Warki za nami!

Przedostatni bieg Grand Prix 700-lecia Warki za nami!

W niedzielę 7 listopada, w ramach 7 Grand Prix 700-lecia Warki, odbył się Bieg Morsa na dystansie 5 km. Dotychczas, w dwóch poprzednich biegach cyklu, każdorazowo startowało ponad stu zawodników, co również i w ostatnim biegu udało się osiągnąć – pobiegło stu dwóch biegaczy. Biegali zawodnicy z wielu miejscowości, min: z Pionek, Białobrzegów, Mirowa, Kozienic, najmłodszy uczestnik miał 15 lat, a najstarszy 75. Trasa ta sama co wiosną, wiodła ścieżkami pieszo-rowerowymi i działkowymi uliczkami prowadząc zawodników wzdłuż jesiennej Pilicy.

W niedzielę tryumfował zawodnik KS Start Pułaski – Piotr Basiak, przed biegaczem z Kozienic – Marcinem Podczasi i Karolem Grabdą z Mirowa. Wśród kobiet pierwsza linię mety minęła „nasza” Diana Zielińska przed Agnieszką Wiśniewską z Białobrzegów i Joanną Molak z wareckiego klubu.  Tradycyjnie, pucharami nagrodzono także biegaczy w kategoriach wiekowych, a czekając na ogłoszenie wyników, zawodnicy wymieniali „na gorąco” opinie na temat startu, posilając się przy tym gorącym posiłkiem i herbatą. Następnie do boju przystąpiły Wareckie Morsy, radośnie zachęcając niezdecydowanych do debiutu w chłodnej już, bo mającej siedem stopni Pilicy.

Serdecznie dziękujemy za uczestnictwo i zapraszamy na ostatni bieg cyklu Grand Prix 700-lecia Warki, który odbędzie się 28 listopada, na dystansie 10 km. Wszelkie informacje dostępne będą na stronie Facebooka: Warka Biega.

Jacek Winiarczyk – KS Start Pułaski

Poniżej wyniki, Partnerzy oraz zdjęcia z biegu:

OPEN Mężczyźni:

  1. Piotr Basiak
  2. Marcin Podczasi
  3. Karol Grabda

OPEN Kobiety:

  1. Diana Zielińska
  2. Agnieszka Wiśniewska
  3. Joanna Molak

Kategorie Wiekowe:

K20

1.Olena Oliinyk

1.Wiktoria Kieturakis

2.Karolina Walczak

3.Anna Mich

M20

  1. Mikołaj Gut
  2. Rafał Kabot
  3. Marcin Morawski

K30

  1. Angelika Gabler
  2. Ewelina Kołtunowicz
  3. Natalia Grzywacz

M30

  1. Norbert Ścisłowski
  2. Kamil Zieliński
  3. Grzegorz Gabler

K40

  1. Agnieszka Rudnicka
  2. Agnieszka Sułecka-Chłopicka
  3. Magdalena Wasilewska

M40

  1. Włodzimierz Kozłowski
  2. Marcin Bielski
  3. Piotr Pacyna

K50

1.Jolanta Nędzołek

2.Aneta Miśta

2.Edyta Gregorek

3.Zofia Alberska

M50

  1. Piotr Tulo
  2. Wojciech Alberski
  3. Maciej Rudnicki

K60+

  1. Marta Mikołajczyk

M60+

  1. Ryszard Wolszczak
  2. Czesław Nocuń
  3. Jan Sitnik

Wyniki OPEN:

  1. Piotr Basiak
  2. Marcin Podczasi
  3. Karol Grabda
  4. Norbert Ścisłowski
  5. Włodzimierz Kozłowski
  6. Mikołaj Gut
  7. Kamil Zieliński
  8. Marcin Bielski
  9. Grzegorz Gabler
  10. Jarosław Puszka
  11. Piotr Pacyna
  12. Rafał Kabot
  13. Piotr Tulo
  14. Krzysztof Kaczkowski
  15. Radosław Regulski
  16. Mariusz Wasilewski
  17. Wojciech Alberski
  18. Marek Swaczyna
  19. Michał Kochanowski
  20. Diana Zielińska
  21. Agnieszka Wiśniewska
  22. Krzysztof Ulijasz
  23. Ireneusz Kędziora
  24. Joanna Molak
  25. Olena Oliinyk
  26. Agnieszka Rudnicka
  27. Angelika Gabler
  28. Łukasz Werbanowski
  29. Robert Jastrzębski
  30. Maciej Rudnicki
  31. Mariusz Szumpur
  32. Dariusz Bobrowski
  33. Damian Lewandowski
  34. Dariusz Kasprzak
  35. Ewelina Kołtunowicz
  36. Ryszard Wolszczak
  37. Mariusz Kłos
  38. Marcin Morawski
  39. Bartłomiej Popowicz
  40. Artur Jagieliński
  41. Mateusz Piwnicki
  42. Marta Mikołajczyk
  43. Albert Pakuła
  44. Rafał Nowak
  45. Rafał Zieliński
  46. Paweł Husiatyński
  47. Piotr Woźniak
  48. Natalia Grzywacz
  49. Katarzyna Górnicka
  50. Maria Ulijasz
  51. Wiktoria Kieturakis
  52. Dariusz Szynkiewicz
  53. Paweł Nowacki
  54. Agnieszka Seremak
  55. Emil Cieślak
  56. Agnieszka Sułecka-Chłopicka
  57. Magdalena Wasilewska
  58. Anna Chołuj
  59. Krzysztof Kaczorowski
  60. Sebastian Olejarczyk
  61. Bartosz Chojnacki
  62. Anna Szczepanik
  63. Elżbieta Teresiak
  64. Jolanta Nędzołek
  65. Grzegorz Ulijasz
  66. Ariel Skoczek
  67. Marcin Czerniszewski
  68. Seweryn Orzechowski
  69. Aneta Miśta
  70. Marcin Majewski
  71. Krzysztof Walczak
  72. Czesław Nocuń
  73. Edyta Gregorek
  74. Agnieszka Traczyk
  75. Jan Sitnik
  76. Zofia Alberska
  77. Sylwia Tkaczyk
  78. Izabela Kurzepa
  79. Agnieszka Rutkowska
  80. Małgorzata Stępień
  81. Zbigniew Stępień
  82. Magdalena Maj
  83. Irmina Bugała
  84. Igor Strzeżek
  85. Karina Chojnacka
  86. Łukasz Chojnacki
  87. Jakub Gajewski
  88. Mariola Pocheć
  89. Aneta Ulijasz
  90. Karolina Walczak
  91. Anna Mich
  92. Karolina Marek
  93. Karolina Ulijasz
  94. Izabela Dębowska
  95. Irmina Sadowska
  96. Sandra Lech
  97. Ewa Lech
  98. Magdalena Kocyk
  99. Robert Kocyk
  100. Marek Gabler
  101. Anna Tulo

Anna Grzeszczak – kontuzja, nie ukończyła

 

Dziękujemy za wsparcie i pomoc:

  • Urząd Miejski w Warce
  • CeSiR Warka
  • Dworek na Długiej
  • Kreskówka
  • KIFATO MK
  • Valdi Katalizatory
  • Ma-Kolor-Eko
  • Agencja Reklamowa TOMI
  • Piekarnia Kazana
  • LIVIO – sklep spożywczy z ul. Wysockiego
  • Stacja Obsługi Samochodów Edward Strzeżek
  • Spiżarnia – sklep ekologiczny
  • Multiagencja Ubezpieczeniowa Joanna Fudecka
  • Restauracja Kociołek
  • Rodzinne Gospodartwo Sadownicze Witkowscy i Dłuscy
  • Plastusiowo – księgarnia
  • DietElla – catering dietetyczny
  • Bank Spółdzielczy w Warce
  • Hurtownia Elektryk
  • Multi-Smak – surówki i napoje

 

Redakcja Warka24.pl
Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

NAJNOWSZE

NAJPOPULARNIEJSZE