1.3 C
Warka
niedziela, 27 listopada, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjePSP Ostrołęka dla Łazisk i Otwocka

  PSP Ostrołęka dla Łazisk i Otwocka

  Dobro wraca! Kto pomaga, ten na pewno się zgodzi z tym stwierdzeniem. Szczególnie pomoc najmłodszym, bezbronnym istotom jest tak ważna, gdyż pokazuje im, że ktoś o nich pamięta, że każdy człowiek jest ważny. W przyszłości oni też z pewnością podzielą się otrzymaną miłością z innymi i będą nieść pomoc.

  Właśnie przed świętami Bożego Narodzenia, symbolem dobroci i miłości względem innych, zorganizowaliśmy w naszej szkole zbiórkę produktów pierwszej potrzeby dla Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Łaziskach, gm. Orońsko. W tej chwili znajduje się tam 15 podopiecznych w wieku szkolnym, którzy otrzymali od nas słodycze, środki czystości, sztućce, pościel. PSP im. Stefana Czarnieckiego w Ostrołęce włączyła się również w akcję „Nie bądź sknera KUP PAMPERA” dla Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku, Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Kraszewie-Czubakach, Domu dla Dzieci w Otwocku, Rodzinnego Domu Dziecka w Podbieli oraz organizacji społecznej Misja Pomocy. Dla tych maluszków zebraliśmy potrzebne środki czystości, zabawki oraz nowe ubranka. Kochani rodzice i uczniowie naszej szkoły zasypali aż po brzegi nasz pokój nauczycielski darami dla dzieci. Jesteśmy im za to bardzo wdzięczni i dalej liczymy na pomoc naszych oddanych Mikołajów.

  Szkolne Koło Wolontariatu w PSP Ostrołęka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE