0.5 C
Warka
niedziela, 4 grudnia, 2022
Więcej

  Mikołajki w CeSiR

  6 grudnia w Centrum Sportu i Rekreacji w Warce obchodziliśmy Mikołajki w sekcjach działających na terenie naszego obiektu.

  To dzień na który czekają wszyscy! Tego dnia święty Mikołaj obchodzi imieniny, a dzieci w swoich domach szukają ukryte prezenty pod poduszką, w butach lub ostatnio tak modnych skarpetach. Również w CeSiR nie zabrakło mikołajkowego akcentu.

  W tym roku Święto Mikołaja wypadło w poniedziałek, więc w dniu kiedy sekcja taneczna Dancing Kids i Zumby ma swoje zajęcia. Nasza instruktorka tańca Martyna, która corocznie organizuje wspaniałe taneczne Mikołajki dla swoich podopiecznych, również i w tym roku przygotowała dla nich małą niespodziankę. Najmłodsi w świątecznych przebraniach i w czerwonych czapkach na głowach stawili się punktualnie na zajęciach. Zabawę rozpoczęli od tanecznych gier i zabaw. Następnie zawitał do nich brodaty gość z workiem pełnym prezentów! Dzieci ogarnęła wielka radość, bo dla każdego Święty Mikołaj przyniósł paczkę. Grupa taneczna podczas spotkania z Mikołajem zaprezentowała także kilka swoich największych popisów artystycznych. Mikołajkowego akcentu nie zabrakło również na zajęciach ZUMBY. Panie biorące udział w zajęciach zaprezentowały się tego dnia w mikołajkowych strojach i w rytmie świątecznych hitów odbyły swój taneczny trening.

  Mikołajkowy nastrój udzielił się także studentom Uniwersytetu Trzeciego Wieku, którzy od ubiegłego sezonu ochoczo obchodzą święto Mikołaja. W tym roku do żaków, dla żartu a może z przepracowania święty Mikołaj wysłał z workiem pełnych niespodzianek swoja małżonkę Panią Mikołajową. Choć było to niemałym zaskoczeniem, obecność gościa niezmiernie ucieszyła studentów UTW, co na zdjęciach utrwalono, aby wątpliwości nie było, że Mikołajowa do nich przybyła, a z powrotem do domu z pustym workiem wróciła.

  Jak widać świąteczno-mikołajkowy klimat udziela się małym i dużym. To znak, że już niedługo święta.

  CeSiR Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE