Więcej
  Strona głównaInstytucjeOdwiedź WOŚPową kawiarenkę z ogniskiem

  Odwiedź WOŚPową kawiarenkę z ogniskiem

  30. Finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższą niedzielę – 30 stycznia Sztab WOŚP Warka przygotował kilka ciekawych atrakcji w ramach tegorocznego finału.

  Jedną z nich jest kawiarenka, która stała się finałową tradycją i która co roku cieszy się powodzeniem wśród uczestników wydarzenia. W tym roku już po raz drugi kawiarenka będzie usytuowana na placu przed „Dworkiem na Długiej”. W niedzielę 30 stycznia od godz. 10 będzie można zakupić pyszne, domowe ciasta, przetwory, pierogi, kawę, herbatę, a także lokalne rękodzieło.

  Dodatkową atrakcją w tym roku będzie ognisko na którym od godz. 16 będzie można upiec jabłko lub kiełbaskę. Każdy uczestnik ogniska będzie mógł na miejscu zakupić kiełbasę oraz wypożyczyć kij do pieczenia – cały dochód ze sprzedaży zasili puszki WOŚP.

  Zapraszamy!

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE