0.4 C
Warka
niedziela, 4 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRRemonty w obiektach sportowych CeSiR

  Remonty w obiektach sportowych CeSiR

  Zakończono kolejny etap remontowo-modernizacyjny na terenie obiektów sportowych Centrum Sportu i Rekreacji w Warce.

  KRYTA PŁYWALNIA „OLIMPIC”

  W miesiącu grudniu na Krytej Pływalni „Olimpic” zostało zmodernizowane oświetlenie. Stare lampy metalohalogenowe o mocy 400W w ilości 8 sztuk zostały zamienione na nowoczesne sportowe lampy LED o mocy 100W. Wymiana oświetlenia pozwala na zmniejszenie mocy na potrzeby oświetlenia obiektu pływalni co bezpośrednio wpływa na zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych w zakresie zużycia energii.

  HALA SPORTOWA

  Kolejnym etapem prowadzonych prac remontowych przy hali sportowej była wymiana drzwi w ilości 3 sztuk. Stare 30 letnie drzwi zostały wymienione na nowoczesne z profili aluminiowych co zwiększyło estetykę pomieszczeń, poprawi bezpieczeństwo i funkcjonowanie obiektu.

  STADION

  Po wyremontowaniu łazienki sędziowskiej w budynku na terenie stadionu, przyszedł czas na kolejny etap prac, który tym razem przeprowadzono w pomieszczeniu sędziowskim. Stara terakota została skuta, podłoga została docieplona i wyrównana.

  Następnie zostały ułożone nowe płytki ceramiczne, ściany zostały zagruntowane oraz pomalowane.  Pomieszczenie sędziowskie nabrało nowego wyglądu i posłuży na długie lata sędziom oraz osobom korzystającym z budynku klubowego.

  Kolejnym etapem prac było pomalowanie korytarza i szatni dla młodych zawodników. Obecnie Konserwatorzy CeSiR przygotowują się do malowania pomieszczenia Zarządu Klubu KS Warka oraz planowany jest remont kuchni w budynku Strzelnicy Miejskiej.

  CeSiR Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE