0.7 C
Warka
piątek, 27 stycznia, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejKonkurs plastyczny – palma wielkanocna

  Konkurs plastyczny – palma wielkanocna

  Święta Wielkiej Nocy zbliżają się wielkimi krokami. Istotnym elementem przygotowań do tego wydarzenia jest poświęcenie palm. Można kupić gotową, lub poświęcić trochę czasu na przygotowanie własnej. Odpowiednie materiały, pomysł i do dzieła! Własnoręcznie wykonana praca, poświęcona w Niedzielę Palmową w kościele będzie doskonałym elementem dekoracyjnym na wielkanocny stół.

  Własnoręcznie wykonana palma będzie mogła wziąć także udział w konkursie plastycznym przygotowanym przez Gminną Instytucję Kultury „Dworek na Długiej”. Prace konkursowe można zgłaszać w następujących kategoriach wiekowych: przedszkola i zerówki, klasy 1-3 szkoły podstawowej, klasy 4-6 szkoły podstawowej, klasy 7-8 szkoły podstawowej, kategoria open.

  Prace konkursowe należy dostarczyć do siedziby organizatora do 31 marca 2022 (do godz. 12:00).

  Uczestnicy zostaną poinformowani telefonicznie o rozstrzygnięciu konkursu.

  W konkursie przyznana zostanie nagroda publiczności. Głosowanie odbędzie się za pośrednictwem strony Dworku na Długiej na platformie Facebook w dniach 5 – 7 kwietnia 2022.

  UWAGA!

  Złożone prace muszą zostać opatrzone kartą zgłoszeniową. Górną część należy odciąć i przytwierdzić do palmy zaś dolną podpisać i złożyć w siedzibie organizatora razem z palmą.

  Prace które nie będą zawierały wypełnionej karty zgłoszeniowej nie będą mogły wziąć udziału w konkursie.

  Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

  regulamin_palma_2022

  karta zgloszeniowa palma wielkanocna 2022

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE