Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiROdnowiona Strzelnica Miejska

  Odnowiona Strzelnica Miejska

  Po gruntownym remoncie łazienki, korytarza i sali głównej w budynku Strzelnicy Miejskiej przyszedł czas na kolejną część modernizacji – remont kuchni.

  Zaniedbana kuchnia od wielu lat „prosiła się” o remont. Wykorzystując okres zimowy pracownicy CeSiR dołożyli starań by mocno wyeksploatowaną przestrzeń zmienić w funkcjonalne i estetyczne pomieszczenie. W pierwszej kolejności skuto starą terakotę, a także podłogę, którą następnie wyrównano, ocieplono i ułożono nowe płytki ceramiczne. Ściany zostały zagruntowane i pomalowane, a sufit obniżony i docieplony. Ponadto zamontowano nowe kasetony sufitowe oraz wymieniono instalację elektryczną i oświetlenie na bardziej energooszczędne. Obecnie trwają prace przygotowawcze pod zakup nowych mebli kuchennych. Wyremontowane pomieszczenie posłuży na długie lata stowarzyszeniom strzeleckim i osobom korzystającym ze strzelnicy.

  Dodatkowo w budynku sportowym na stadionie i strzelnicy zostały zamontowane kamery i alarm przeciwwłamaniowy. Przeprowadzona inwestycja z pewnością korzystnie wpłynie na poprawę bezpieczeństwa na terenie obiektów.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE