0.3 C
Warka
sobota, 10 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaBlogiMajówka z food truckami w Warce!

  Majówka z food truckami w Warce!

  Już 6 maja do Warki zawitają miłośnicy gotowania „na czterech kółkach”. Przez trzy dni od 6 do 8 maja 2022 r. food trucki będą serwować mieszkańcom przepyszne potrawy z wielu stron świata. To prawdziwa gratka dla fanów dobrej kuchni i jedzenia pod chmurką. Na rodzinny piknik zapraszają FUTRAKI.

  Kulinarne miasteczko stanie na Placu Stefana Czarnieckiego. Food trucki będą karmić mieszkańców Warki aż przez trzy dni – w piknikowej atmosferze będzie można spróbować dań z co najmniej 4 kontynentów.

  Nie zabraknie dań z kuchni orientalnej, bałkańskiej, śródziemnomorskiej, a także królujących na wszystkich eventach – amerykańskich burgerów i belgijskich frytek. Organizatorzy zapewnią także słodkie przekąski, kawę oraz zimne napoje.

  Eventy „foodtruckowe” wpisały się na dobre w mapę miejskich wydarzeń na świeżym powietrzu. Oryginalne dania z różnych stron świata, nieoczywiste smaki i nęcące zapachy przyciągają całe rodziny.

  Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

  Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów.

  Zlot odbędzie się na Placu Stefana Czarnieckiego.

  Wstęp na wydarzenie jest wolny.

  Piątek: 11:00- 21:00
  Sobota: 11:00-21:00
  Niedziela 11:00-20:00

  Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/3276494665964656?ref=newsfeed

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE