0.3 C
Warka
sobota, 10 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRZakończono modernizację pomieszczeń Strzelnicy

  Zakończono modernizację pomieszczeń Strzelnicy

  W maju 2022 r. przeprowadzono ostatni etap prac w Strzelnicy Miejskiej w Warce. Po wyremontowaniu łazienki, sali głównej, korytarza i kuchni zajęto się wyposażeniem pomieszczeń.

  Na przełomie ostatnich miesięcy pracownicy CeSiR sukcesywnie pracują nad poprawą funkcjonowania i estetyki Strzelnicy Miejskiej w Warce. W ostatnim czasie udało się wyremontować pomieszczenie sali głównej, łazienki, korytarza, a także kuchni. Remont obejmował ogrom pracy od demontażu przestarzałego wyposażenia, malowania ścian, ułożenia płytek po wykonanie np. nowego podłącza gazowego i wymiany drzwi. W ten sposób dokonano całkowitej zmiany aranżacji w pomieszczeniach strzelnicy.

  Ostatnim etapem modernizacji przeprowadzonych w maju było wyposażenie odnowionych pomieszczeń. W pierwszej kolejności dokonano zakupu 9 stołów konferencyjnych o wymiarach 1,8 x 0,9 m i 36 funkcjonalnych krzeseł, które trafiły do sali głównej. Następnie w wyremontowanej kuchni pojawiły się nowoczesne szafki, zlew i lodówka. Ponadto zainstalowano nową kuchenkę i zmywarkę ufundowaną przez lokalnych darczyńców za co serdecznie dziękujemy. Poniżej prezentujemy efekty prac modernizacyjnych.

  Tym sposobem zakończono zaplanowane na ten rok remonty w Strzelnicy Miejskiej w Warce. Pomieszczenia nabrały nowoczesnego wyglądu i z pewnością posłużą na długie lata klubom strzeleckim oraz mieszkańcom Warki korzystających ze Strzelnicy.

  CeSiR Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE