15.1 C
Warka
piątek, 9 czerwca, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeAch, co to był za dzień, czyli Szkolny Dzień Sportu w Zespole...

  Ach, co to był za dzień, czyli Szkolny Dzień Sportu w Zespole Szkół w Warce

  26 maja odbył się  Dzień Sportu połączony z piknikiem z okazji Dnia Dziecka. Przy pięknej pogodzie klasy rywalizowały w sześciu konkurencjach: strzały na bramki, skoki na skakance, przeciąganie liny, rzuty do kosza, kółko i krzyżyk oraz hula hop. W klasyfikacji ogólnej I miejsce  zajęła klasa 1 technikum informatycznego, II miejsce klasa 3 technikum hotelarskiego i III miejsce klasa 2 technikum informatycznego i ochrony środowiska. Ponadto, na sali gimnastycznej rozegrane zostały  zawody w tenisie stołowym, w których I miejsce zajął  Patryk Zaręba uczeń klasy II technikum informatycznego, II miejsce zajęła Pani Kamila Stępniewska i III miejsce zajęła Pani Dyrektor Anna Górnicka. Na szkolnej strzelnicy odbył się turniej strzelecki.

  Wszystkie konkursy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem młodzieży, która udowodniła, że rywalizacja sportowa jest ogromną frajdą oraz świetną okazją do wspólnej zabawy i integracji. Po zmaganiach wszyscy mogli się posilić i odpocząć przy grillu, który  przygotowali nauczyciele, uczniowie oraz Rada Rodziców.

  Kulminacyjnym wydarzeniem był mecz w siatkówkę pomiędzy drużynami Starostwa Powiatowego w Grójcu a Zespołem Szkół na Obwodowej, rozegrany na boisku szkolnym. Kapitanem drużyny gości był Krzysztof Ambroziak Starosta Powiatu Grójeckiego. Kapitanem Reprezentacji ZS był Tadeusz Orłowski, sędziował Pan Waldemar Stasiak. Rywalizacja przebiegała w duchu fair play i była mocno wyrównana.

  Dzień Sportu swoja obecnością uświetnili goście: Pan Leszek Przybytniak – radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego, Pan Krzysztof Ambroziak – Starosta Powiatu Grójeckiego, Pani Jolanta Sitarek – wicestarosta Powiatu Grójeckiego, Pan Andrzej Zaręba – członek Zarządu Powiatu Grójeckiego, Pan Jacek Gawroński – radny Gminy Warka oraz drużyna Starostwa Powiatowego w Grójcu.

  Dziękujemy za wspaniałą zabawę i niezapomniane emocje!

  ZS im. I PLM „Warszawa” w Warce

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE