1.4 C
Warka
środa, 30 listopada, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucje"Kiedy się śmieje dziecko, śmieje się cały świat” – dzień dziecka w...

  „Kiedy się śmieje dziecko, śmieje się cały świat” – dzień dziecka w wareckiej „Dwójce”

  Śmiech dziecka rozpromieni chyba każde oblicze i trudno obok takiego uśmiechu przejść obojętnie. A jego czarem jest to, iż wszyscy dookoła emanują taką samą pozytywną energią i szybko się tym śmiechem zarażają.

  Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym z nich jest 1 czerwca. Trudno się temu dziwić, skoro w tym dniu dzieje się tyle ciekawych rzeczy. Nie mogło być inaczej również w PSP 2 w Warce! A wszystko za przyczyną Rady Rodziców, która zadbała o to, aby w tym dniu było jak najwięcej uśmiechu, radości, magii i czarów. W ten zaczarowany świat wprowadził nas Pan Piotr Boruta: aktor, lalkarz, mim i brzuchomówca w jednym wraz ze swoim towarzyszem – Czocherem. On i jego przyjaciel podbili  już serca jurorów i widzów programu „Mam talent”, a dzisiaj przyjechali do dzieci z „Dwójki”. Nasz gość przedstawił program, który był pełen niespodzianek z elementami żonglerki, magii, ale największą jego atrakcją była gadająca małpka, która podbiła serca widowni. Niezwykłym było też, jak  rozczochrany towarzysz Pana Piotra, potrafi prowadzić dialog z widzami. Większość z nas po raz pierwszy miała możliwość podziwiać brzuchomówstwo sztukę mówienia bez poruszania ustami. Wszyscy tego dni  bawiliśmy się wspaniale, a niezwykły występ będziemy mile wspominać.

  Dziękujemy Rodzicom za niespodziankę.

  Uczniowie PSP nr 2 w Warce 

   

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE