-3.6 C
Warka
sobota, 9 grudnia, 2023
Więcej
  Strona głównaWiadomościDzień otwarty Browaru Warka

  Dzień otwarty Browaru Warka

  Już w najbliższą sobotę tj. 21 IX warecki Browar otworzy swoje drzwi na mieszkańców. Tego dnia odbędzie się bowiem dzień otwarty Browaru Warka, czyli możliwość poznania  wnętrza znanego w całej gminie przedsiębiorstwa.  Podczas zwiedzania goście będą mieli okazję zobaczenia na własne oczy wnętrza sztandarowego budynku, z którego słynie gmina Warka.  Podczas spaceru po miejscu produkcji piwa Warka, osoby wybierające w ten sobotni wieczór zwiedzanie Browaru zobaczą warzelnię, filtrację membranową i linie rozlewnicze. Dodatkową atrakcją tegorocznych drzwi otwartych Browaru będzie premiera piwa uwarzonego przez uczestników tegorocznego Święta Warki

  Browar otworzy swoje bramy dla zwiedzających o godzinie 18.00. Dzień otwarty potrwa do 23.00. Dla wygody zwiedzających mieszkających z dala od znajdującego się przy ulicy Gośniewskiej Browaru Warka uruchomione zostanie specjalne połączenie autobusowe. Busy będą odbierały osoby z specjalnego przystanku przy ulicy Długiej i zawoziły je prosto do Browaru.

  Poprzedni artykuł
  Następny artykuł
  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE