-4.7 C
Warka
wtorek, 7 lutego, 2023
Więcej

  Lato z WTS Warka

  W czasie wakacji najmłodsi siatkarze i siatkarki Wareckiego Towarzystwa Siatkówki nie próżnowali i aktywnie spędzali czas podczas sportowo-rekreacyjnych zajęć!

  Letni cykl zajęć składał się z treningów siatkarskich, a także zajęć ogólnorozwojowych i rekreacyjnych. Celem treningów siatkarskich było doskonalenie odbić i budowania akcji zakończonych atakiem. Grupa siatkarzy rozegrała też sporo meczów w ustawieniu 1×1, 2×2 i 3×3, tak by zdobywane umiejętności wykorzystywać bezpośrednio w grze.

  Zwieńczeniem serii treningów był Turniej Mini Siatkówki, rozgrywany w dwóch kategoriach. Oto wyniki zmagań:

  Kat. single

  I miejsce – Mateusz Warda

  II miejsce – Zofia Wojewódzka

  III miejsce – Amelka Witek

  kat. dwójki

  I miejsce – Franek Marczak/Kacper Kocyk

  II miejsce – Aleks Giziński/ Oskar Kocyk

  III miejsce – Juliusz Przybylski/ Szymon Cwyl

   

  W ramach wakacyjnych aktywności nie brakło także zajęć o charakterze rekreacyjnym. Rozegraliśmy ciekawe mecze piłki nożnej, wybraliśmy się do lasu gdzie budowaliśmy szałasy i poznaliśmy podstawy surwiwalowe. W gorące dni chłodziliśmy się na wareckim basenie i doskonaliliśmy umiejętności pływania. Ponadto odbyły się turniej gier planszowych, a także warsztaty lego and little bits, podczas których dzieci budowały zdalnie sterowany samochód. Nie było czasu na nudę.

  A już we wrześniu startujemy z regularnymi treningami mini siatkówki. Szczegółowe informacje już wkrótce. Zachęcamy do śledzenia naszej strony na facebook’u – WTS WARKA KIDS, gdzie będziemy publikować wszelkie wiadomości.

  WTS Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE