Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRPlażowe Mistrzostwa Warki za nami!

  Plażowe Mistrzostwa Warki za nami!

  6 sierpnia na wareckim Kempingu nad Pilicą odbył się Turniej Siatkówki Plażowej Mężczyzn. Pomimo deszczowej pogody zespoły zaprezentowały wysoki poziom umiejętności i widowiskowe mecze.

  W zawodach wzięło udział 8 zespołów męskich. Zawody rozgrywano systemem brazylijskim (tzw. do dwóch przegranych). W pierwszej rundzie turnieju zespoły rozegrały 1 set do 21 pkt, w dalszej części gry rywalizowały do dwóch wygranych setów do 15 pkt.
  Turniej stał na bardzo dobrym poziomie! Pomimo trudnych warunków atmosferycznych zawodnicy zaprezentowali wysoki poziom gry fundując kibicom ciekawe widowisko. W meczach nie brakowało emocji, walki i zaciętych pojedynków o każdy punkt.

  Najlepsi w wareckich zmaganiach okazali się: Michał Sendalski i Artur Ziemba z Tomaszowa Mazowieckiego, którzy w finale pokonali warecką parę Szymon Kaszewiak i Radosław Gawroński 2:1 (15:9, 9:15, 15:13).

  Trzecie miejsce wywalczyli zawodnicy z Celestynowa Piotr Antosiewicz i Mateusz Szostak, pokonując w meczu o brązowe medale miejscową parę Andrzej Kwieciński/Tomasz Gniewosz 2:0 (15:13, 15:11).

  Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w turnieju.

  CeSiR Warka serdecznie dziękuje także właścicielowi Kempingu na Pilicą za udostępnienie boiska oraz zaplecza oraz firmie DESO za przywóz piachu oraz niezastąpioną pomoc w przygotowaniu boiska.

  CeSiR Warka

   

   

   

   

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE