1.7 C
Warka
sobota, 26 listopada, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRFinał sportowych wakacji

  Finał sportowych wakacji

  30 sierpnia na Stadionie Miejskim w Warce odbyło się Sportowe Zakończenie Wakacji, podczas którego dzieci brały udział w mini turniejach i rywalizacjach. Atrakcji nie brakowało!

  Podczas finału każde dziecko miało okazję do spróbowania swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Na początek uczestnicy zmagań wzięli udział w trójboju lekkoatletycznym, który składał się z biegu na dystansie 50 m, rzucie piłeczką palantową i skoku w dal z miejsca. Następnie odbywały się treningi tenisa ziemnego, można było też rozegrać mecze koszykówki 3×3. Do dyspozycji dzieci była też ogromna dmuchana zjeżdżalnia, a na śmiałków czekał turniej rzucanki siatkarskiej. Ostatnim punktem zabawy był turniej piłki nożnej. Dzieci zostały podzielone na dwie kategorie: młodszą i starszą, a następnie na drużyny. W sumie zagrało 6 zespołów które powalczyły o złote medale i nagrody. Na zakończenie rywalizacji Dyrektor CeSiR Paweł Maciejewski wraz z Radnym Danielem Bugałą nagrodzili młodych sportowców. Gratulujemy wyników i sportowego zaangażowania wszystkim dzieciom!

  Wyniki rywalizacji:

  LEKKOATLETYKA

  Kat.  Chłopcy 10 +

  1. Ignacy Maciejewski – 26 pkt.
   2. Jacek Golbert – 24 pkt.
   3. Bartek Strzelczyk 22 pkt.

  Kat. Dziewczęta 10 –

  1. Julia Surmacka – 17 pkt.
   2. Wiktoria Kobylińska – 14 pkt.
   3. Marysia Skulska – 10 pkt.

  Kat. Chłopcu 10 –

  1. Antek Brzeziński – 54 pkt.
   2. Leon Paradowski – 51 pkt.
   3. Filip Szot – 50 pkt.

  SIATKÓWKA

  I miejsce – Jacek Golbert
  II miejsce – Mikołaj Makara
  III miejsce – Filip Szot

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE