0.4 C
Warka
niedziela, 4 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRPiłkarskie pożegnanie lata

  Piłkarskie pożegnanie lata

  28 sierpnia 2022 r. na Stadionie Miejskim w Warce rozegraliśmy turniej piłkarski pt. „Piłkarskie Pożegnanie Lata”. W turnieju udział wzięło 8 drużyn Centrum Radom, LZS Magnuszew, MKS Piaseczno, A.S Galaktikos, GKS Chynów, GKS Stromiec, KS Warka I, KS Warka II.

  Mecze były wyrównane i każda z drużyn okazała się wygraną i każda z nich została uhonorowana medalem i statuetką za udział w turnieju. Podczas turnieju było dużo śmiechu i zabawy. W zespole z Warki w dwóch drużynach wystąpili: Filip Warmijak, Dawid Szczepaniak, Nikita Rudarin, Nikodem Mikliński, Kuba Lisiewski, Wiktor Sowa, Jan Pakulski, Bartłomiej Fruba, Jakub Powsiński, Tomasz Chojnacki, Mikołaj Piwnicki, Wojtek Bocian, Igor Domański, Marcel Wójcik, Mikołaj Jodłowski, Aleksander Szydło, Szymon Matysek, Tadeusz Zawadzki, Dominik Donica.

  Dziękujemy Starostwu Powiatowemu w Grójcu za dofinansowanie turnieju oraz Centrum Sportu i Rekreacji z dyrektorem Pawłem Maciejewskim na czele za pomoc przy organizacji wydarzenia oraz Burmistrzowi Warki Dariuszowi Gizce za Patronat.

  KS Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE