0.4 C
Warka
niedziela, 4 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRAktywna niedziela na wareckim basenie!

  Aktywna niedziela na wareckim basenie!

  W najbliższą niedzielę 13 listopada 2022 r. zapraszamy dzieci, dorosłych i seniorów na Krytą Pływalnię „Olimpic” w Warce , gdzie przygotowaliśmy  dla Państwa promocyjną ofertę biletów i kilka dodatkowych atrakcji.

  W niedzielę dla wszystkich cena biletu na basen i saunę wynosi tylko 1 zł / godz. Basen czynny jest od godz. 9:00 do 21:00.

  Ponad to przez cały dzień czekać będą na Państwa nasi instruktorzy, którzy będą udzielać bezpłatnych konsultacji dotyczących techniki pływania. Można zasięgnąć rady, co warto poprawić by wyeliminować błędy i pływać szybciej, płynniej, efektywniej.
  W godzinach porannych od 9:00 – 13:00 dyżur będzie pełnić Pan Jacek, od 16:00 do 20:00 pan Paweł.

  O godzinie 15:00 odbędą się na naszej pływalni otwarte zająca AQUA aerobiku prowadzone przez Panią Patrycję. Ćwiczenia w wodzie łączą elementy klasycznego aerobiku i gimnastyki o szerokim spektrum korzyści zdrowotnych. To jedna z najbezpieczniejszych form aktywności, bo środowisko wodne nie obciąża stawów i sprzyja płynnemu poruszaniu się. W niedziele koszt zajęć wynosi 1 zł.

  Serdecznie zapraszamy!

  CeSiR Warka

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE