0.1 C
Warka
niedziela, 4 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRTurniej siatkówki o puchar Dyrektora CeSiR

  Turniej siatkówki o puchar Dyrektora CeSiR

  1 października w Warce odbył się III Towarzyski Turniej Siatkówki o Puchar Dyrektora CeSiR. W zawodach wzięły udział 4 drużyny: WTS Warka, Promotor Gózd, Joker Kozienice i Grom Przytyk.

  Zespoły rywalizowały systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów do 25 pkt. W przypadku remisu rozgrywano tie-break do 15 pkt.

  W zawodach bezkonkurencyjna okazała się drużyna Promotor Gózd, która zwyciężyła wszystkie mecze: 2:0 z Przytykiem, 2:0 z Warką i po tie-breaku z Jokerem 2:1. Drugie miejsce zajęły reprezentantki Kozienic, które zaliczyły dwa zwycięstwa i po ciekawym tie-breaku uległy zwyciężczyniom turnieju. Trzecie miejsce na podium zajęła drużyna WTS Warka z jednym zwycięstwem na koncie, a czwarte GROM Przytyk.

  Na zakończenie turnieju Dyrektor CeSiR Warka Paweł Maciejewski wręczył drużynom pamiątkowe puchary i medale, a najlepszemu zespołowi symboliczne nagrody.

  Organizatorami zawodów byli: Centrum Sportu i Rekreacji w Warce i Wareckie Towarzystwo Siatkówki „Warka”. Serdeczne podziękowania kierujemy do  Dyrekcji SP nr 1 w Warce za udostępnienie sali sportowej i pomoc w organizacji turnieju.

  Dziękujemy także wszystkim drużynom za udział w zawodach, zaangażowanie i ciekawą rywalizację. Zapraszamy za rok na kolejna edycję Turnieju o Puchar Dyrektora CeSiR!

  CeSiR Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE