12.8 C
Warka
środa, 22 marca, 2023
Więcej
  Strona głównaDla mieszkańcaWEEKEND ZA POŁ CENY 2022 w Muzeum

  WEEKEND ZA POŁ CENY 2022 w Muzeum

  Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce po raz kolejny przyłącza się do Akcji POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY. Jest to kampania realizowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną, skierowana zarówno do branży turystycznej, jak turystów. Dzięki niej każdy może odkrywać piękno naszego kraju w korzystnych cenach.

  W weekend 25-27 listopada zapraszamy do skorzystania z akcji zniżkowej w ramach której będzie można zwiedzić wystawę stałą w Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce, która przypomina działalność Kazimierza Pułaskiego w Polsce i na ziemi amerykańskiej oraz zasłużonych Polaków w życiu społecznym, politycznym i kulturalnym Stanów Zjednoczonych AP w promocyjnych cenach:

  – w weekend dla biorących udział w akcji wstęp do Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce wyniesie 50 % ceny cennikowej. ( Zniżka obejmuje bilety normalne, ulgowe oraz opłatę na zwiedzanie pałacu z przewodnikiem ).

  – wystawę czasową pt. ,,Ramię krzep – Ojczyźnie służ’’. 135 rocznica powstania Sokolstwa Polskiego w Ameryce’’ zwiedzamy bezpłatnie.

   Zapraszamy!

  Muzeum im. K. Pułaskiego w Warce
  Muzeum im. K. Pułaskiego w Warcehttps://www.muzeumpulaski.pl
  Misją Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce jest kultywowanie pamięci i ochrona materialnego dziedzictwa po polsko-amerykańskim bohaterze Kazimierzu Pułaskim, polskim wychodźstwie, szczególnie do USA oraz ochrona materialnego i duchowego dziedzictwa kulturowego ziemi grójeckiej i Warki.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE