21.4 C
Warka
środa, 27 września, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeNiecodzienna wizyta w wareckim Urzędzie

  Niecodzienna wizyta w wareckim Urzędzie

  W poniedziałek 5 grudnia Zastępca Burmistrza Warki Teresa Knyzio przyjęła niecodziennych gości. Urząd Miejski w Warce odwiedzili uczniowie klasy II A i kl. II D Szkoły Podstawowej Nr 1 w Warce.

  Uczniowie poszerzali swoją wiedzę na temat funkcjonowania Urzędu i samorządu terytorialnego. Swoją wizytę dzieci rozpoczęły w gabinecie Burmistrza, gdzie  Pani Wiceburmistrz zapoznała najmłodszych ze strukturą organizacyjną Urzędu oraz udzieliła odpowiedzi na zadawane Jej liczne pytania. Następnie Sekretarz Gminy oprowadziła wyjątkowych gości po poszczególnych Wydziałach Urzędu, a także pokazała salę posiedzeń Rady Miejskiej w Warce. Dzieci miały okazję zobaczyć jak wygląda praca na poszczególnych stanowiskach oraz mogły porozmawiać z pracownikami Urzędu.

  Urząd Miejski w Warce

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE