Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejAnielski głos....w kościele Św. Mikołaja

  Anielski głos….w kościele Św. Mikołaja

  Magda Anioł wystąpi 28 października na inaugurację projektu „Śpiewaj przy Farnej” realizowanego wspólnie przez dom kultury “Dworek na Długiej” i parafię Św. Mikołaja w Warce.

  Znana w kręgach muzyki chrześcijańskiej Magda ANIOŁ wraz z zespołem rozpocznie cykl koncertów promujących taki właśnie rodzaj muzyki wśród mieszkańców gminy Warka. Kolejne koncerty w styczniu i marcu przyszłego roku…

  28 października – godz. 18:30 – kościół Św. Mikołaja w Warce

  Magda Anioł – jedna z czołowych przedstawicielek muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Niegdyś laureatka festiwalu muzyki country w Mrągowie, a obecnie, po doświadczeniu przemiany życia, śpiewa i mówi odważnie o Jezusie. Styl jej muzyki jest oryginalny, oscyluje wokół pop – rocka, folk, bluesa i country. W dorobku posiada kilka płyt. Występuje z zespołem w składzie instrumentalnym: gitary akustyczne, gitara basowa i akordeon.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE