Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRWareckie ferie z "Zimową Akademią SuperBohaterów"

  Wareckie ferie z „Zimową Akademią SuperBohaterów”

  Ferie zimowe coraz bliżej! Podobnie jak w poprzednich latach inicjatywę organizacji czasu wolnego dzieci spędzających „zimę” w Warce przejmą lokalne instytucje: Dworek na Długiej, Centrum Sportu i Rekreacji, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna oraz Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego.

  W tym roku, wspólnie z Fundacją Nauka. To Lubię! przygotowaliśmy coś wyjątkowego. Pragniemy przedstawić dzieciom AKADEMIĘ SUPERBOHATERÓW. Będzie to wyjątkowy czas podczas którego uczestnicy poznają ważnych dla świata polskich naukowców, których odkrycia i wynalazki wpłynęły na rozwój różnych dziedzin nauki i życia. Uczestnicy poznają m.in. wynalazcę kamizelki kuloodpornej, człowieka bez którego nie byłoby Facebooka, budowniczego najwyżej położonej na świecie kolei (do roku 2005), człowieka, który przewidział przyszłość, czy archeolożkę, która badała wymarłe gatunki zwierząt.

  Z nami nikt nie będzie się nudził!

  Od poniedziałku do piątku w godzinach 10-13 zapraszamy dzieci z roczników 2012-2016 do udziału w specjalnych zajęciach. W planie znajdują się m.in. animacje, warsztaty plastyczne i naukowe, doświadczenia chemiczne, eksperymenty, zabawy sportowe, rozmowy edukacyjne. Te atrakcje na pewno wywołają uśmiech na twarzy niejednego dziecka! Obowiązkowe jest obuwie zmienne, wygodne ubranie i dobry humor!

  Zachęcamy do pojawienia się w wybranych miejscach kilkanaście minut przed godziną rozpoczęcia zajęć, ponieważ ze względu na warunki lokalowe liczba miejsc jest ograniczona do 30 osób. O przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność przyjścia danego dnia.

  Serdecznie zapraszamy!

  Organizatorzy i partnerzy:

  • Urząd Miejski w Warce
  • Fundacja Nauka. To Lubię.
  • Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”
  • Centrum Sportu i Rekreacji w Warce
  • Muzeum im. Kazimierza Puławskiego w Warce
  • Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Warce
  • Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Warce

  REGULAMIN FERII W WARCE 2023

  Deklaracja uczestnictwa w feriach DO POBRANIA lub do odbioru w Instytucjach.

  Zachęcamy do odwiedzenia stron www:akademiasuperbohaterow.pl

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE