Więcej

  WLH na półmetku

  Rozgrywki Wareckiej ligi Halowej wchodzą w decydująca fazę. 14 stycznia rozpoczęliśmy rundę rewanżową w której o mistrzostwo walczy 8 zespołów: PRIMA AUTO, TOP MARKET, TRANSMED, TEAM KAJAKI24, GIZA RACING, KS BARBARZYŃCY, UŚMIECH NAD PILICĄ i STAL PLAST.

  Kolejkę rozpoczęto od rozegrania zaległego meczu pomiędzy Trans-Med i Top Market, który zakończył się wynikiem 3:8. Następnie na boisku spotkali się Barbarzyńcy z Team Kajaki24 i po zaciętym meczu z wyniku 2:1 cieszyli się gracze kajaków. W kolejnym spotkaniu Stal uległa Uśmiechowi nad Pilicą 2:5, Giza Top Marketowi 0:7, a Prima Warka drużynie Trans-Med 2:5. Po tej serii spotkań rozpoczęto rundę rewanżową. Na początek padł remis 4:4 w meczu Stal Plast – KS Barbarzyńcy. Następnie Top Market zaliczył kolejne zwycięstwo tym razem z Team Kajaki24 3:0, Prima Auto triumfowała 8:1 z Uśmiechem nad Pilicą, a Trans-Med wygrał z Gizą 6:0. Ciekawe spotkanie zafundowali kibicom zawodnicy Top Market, którzy po wyrównanym meczu z Barbarzyńcami zwyciężyli 3:2. Prima Auto nie dała szans zawodnikom Stal Plast i wygrała 10:1. Na zakończenie kolejki Trans0-Med pewnie wygrał z Kajaki team24 5:0, a Giza Racing pokonała Uśmiech Nad Pilicą 3:1.

  Po 9 kolejkach u góry tabeli uplasowały się z takim samym dorobkiem 22 punktów dwie drużyny: Prima Auto i Top Market. W walce o najwyższe miejsce na podium wciąż liczy się Trans-Med, który ma do rozegrania jeszcze 2 zaległe mecze. Zamieszać w lidze wciąż może Team Kajaki24 i Giza, w związku z czym zapowiadają się nam bardzo ciekawe spotkania. Poniżej tabela WLH, klasyfikacja najlepszych strzelców i oczywiście terminarz na najbliższą niedzielę. Zapraszamy do hali CeSiR!

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE