Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRZespół "Poparzeni Kawą Trzy" porwał warecką publiczność podczas „Muzycznego Dnia Kobiet”

  Zespół „Poparzeni Kawą Trzy” porwał warecką publiczność podczas „Muzycznego Dnia Kobiet”

  8 marca w wareckiej hali Centrum Sportu i Rekreacji odbył się niezwykły koncert z okazji „Dnia Kobiet”. Swoje największe hity zaprezentował zespół „Poparzeni Kawą Trzy”.

  Zanim jednak rozpoczęła się muzyczna uczta prowadzący koncert – Dyrektor Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej” Andrzej Zaręba powitał wszystkich przybyłych na wydarzenie, w szczególności Panie w dniu ich święta oraz oficjalnych gości. Wśród obecnych byli przedstawiciele Samorządu Województwa Mazowieckiego, który był Partnerem wydarzenia – Wicemarszałek Rafał Rajkowski oraz Radny Sejmiku Leszek Przybytniak, przedstawiciele Samorządu Powiatu z Zarządu i Rady, na czele ze Starostą Krzysztofem Ambroziakiem i Wicestarostą Jolantą Sitarek oraz przedstawiciele gospodarzy czyli Samorządu Warki – Burmistrz Dariusz Gizka, Wiceburmistrz Teresa Knyzio oraz Radni Rady Miejskiej na czele z Przewodniczącym Danielem Bugałą.

  Specjalne życzenia wszystkim Paniom, w których kilkukrotnie podkreślana była m.in. niezwykle istotna rola kobiet w lokalnym samorządzie złożyli Burmistrz Dariusz Gizka, Wicemarszałek Rafał Rajkowski oraz Radny Leszek Przybytniak.

  Po miłych i wzruszających zapewne niejedną przedstawicielkę płci pięknej słowach przyszedł czas na muzyczne show w wykonaniu siedmiu przystojnych, zabawnych i artystycznie utalentowanych panów z zespołu „Poparzeni Kawą Trzy”.

  Kontakt z publicznością to jeden z atutów zespołu. Nie było to jednak zaskoczeniem, szczególnie dla tych, którzy wiedzieli, że zespół tworzą dziennikarze – Wojtek Jagielski, Jacek Kret, Roman Osica, Krzysztof Zasada, Mariusz Gieraszewski, Piotr Sławiński i Marian Hilla. Dołączając do tego znane hity do których teksty napisał Rafał Bryndal tj. „Byłaś dla mnie wszystkim”, „Kawałek do tańca”, „Szukam Cię wszędzie”, „Wezmę Cię” czy „Okrutna zła i podła” okazało się, że „Muzyczny Dzień Kobiet” w Warce stał się wielkim sukcesem artystycznym. Wykonawcy porwali widzów do wspólnego śpiewania a zabawa trwała przez ponad półtorej godziny.

  Na zakończenie, na Panie czekała jeszcze jedna miła niespodzianka – wręczany przez Panów kwiat – żółty tulipan.

  Organizatorami „Muzycznego Dnia Kobiet” byli:

  • Samorząd Warki,
  • Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”,
  • Centrum Sportu i Rekreacji.

  Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

  Pomoc w organizacji zapewnili:

  • Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp. z o. o.,
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Warce,
  • Komisariat Policji w Warce.

  Wydarzenie odbywa się jako jedno z działań wchodzących w skład projektu „Powiat Grójecki – Stolica Kultury Mazowsza”.

  Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym przez:

  • Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika
  • Starostę Powiatu Grójeckiego Krzysztofa Ambroziaka
  • Burmistrza Warki Dariusza Gizkę

   

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE