Więcej
  Strona głównaBlogiSzlak Jabłkowy – tak blisko!

  Szlak Jabłkowy – tak blisko!

  Browarka, Chlebowa Izba, Mirabelkowe Zacisze to tylko kilka z 28. obecnie obiektów na trasie Szlaku Jabłkowego w Największym Sadzie Europy. Tę unikatową ofertę precyzują hasła: ZOBACZ – PRZEŻYJ – WYPOCZNIJ – ZASMAKU. Wszystkim, którzy chcieliby poznać inne obiekty prezentujemy zaktualizowaną mapę Szlaku.

  Warto zaznaczyć, że kolebką tego wyjątkowego partnerstwa była Gmina Warka. Z czasem Szlak rozrósł się na teren całego powiatu grójeckiego, by sięgnąć nawet o Górę Kalwarię i Zamek Czersk. Łącznie liczy ok. 70 km. i kusi zapachem jabłek i ludźmi, dla których są one motorem do działania. Koordynatorem działań związanych z promocją turystyki skupionej wokół Szlaku Jabłkowego jest Stowarzyszenie W.A.R.K.A. Zachęcamy do odwiedzin!

  Info. Stowarzyszenie W.A.R.K.A.

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJPOPULARNIEJSZE